APIE MUS spausdinti

Mes bendradarbiaujame su Europos šalių įmonėmis, iš kurių importuojame naudotą sandėliavimo ir prekybos įrangą, pasižyminčia priimtina kaina ir gera kokybe. Todėl ją Jums galime pasiūlyti pačiomis palankiausiomis sąlygomis.

 

Mūsų įmonės siūlomi standartiniai sandėliavimo stelažai padėklams atitinka specialius sandėliavimo reikalavimus, ir yra tinkami užsiimantiems įvairiausia prekybine veikla. Pagrindinę konstrukciją sudaro rėmai ir sąvaržos. Konstrukcijos rėmas susideda iš vertikalių stovų sujungtų suveržimo sijomis. Šie standartiniai stelažai užtikrina betarpišką ir patogų priėjimą prie kiekvieno prekių vieneto. Stelažai pasižymi plačiomis panaudojimo galimybėmis ir gali būti pritaikyti įvairiausiems produktams.

Taip pat importuojame įvairią, naudotą aukštos kokybės prekybinę įrangą.

 

Siūlome palankias komercinio bendradarbiavimo sąlygas: nereikės rūpintis įmonės projektu, patyrę darbuotojai nemokamai suprojektuos, suteiks Jums reikiamas konsultacijas ir padės surasti optimalų sprendimą. Užsakymus pristatome savo transportu ir pagal kliento poreikį atliekame montavimo darbus. Visai įrangai suteikiama garantija.

 

Administruojame  sandėlių įrangą, keičiame bei remontuojame stelažus. taip pat superkame, padedame parduoti nereikalingą sandėliavimo įrangą.

 

 

 

 Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti